PRO SKAUTY

Milí (nejen) skautští vedoucí.
Hledáte možnost nevšední víkendové výpravy pro váš oddíl? Mít kolem přírodu a zvířata, navštívit krásné historické místo, ale nemuset se mačkat s hromadou jiných výletníků? Rádi pomůžete dobré věci?

Nabízíme zázemí pro libovolně velké skupiny ve stodole naší farmy. Pitná voda, 220V, WC, možnost vaření, ohniště, spaní  na seně – víkend zdarma, výměnou za sobotní pomoc na hospodářství. Sami jsme vyrostli v oddílech a na vandru, naši tři kluci chodí do skautu řadu let,  proto vás tu vždy rádi přivítáme.

Vaše pomoc by směřovala k obnově a údržbě unikátního přírodně-kulturního areálu na úpatí „Kameňáku“ - Kamenné Hůry (rez.) v naší obci. Sbírat větve, hrabat seno, opravovat kamenné zídky, obnovovat cestičky, sázet   atp.  Místo je cca 2km od farmy, je zde možnost si rozdělat oheň na vaření a hlavně (!), je to magický prostor připomínající třeba kraj Elfů :), ideální pro spoustu her. Je zde i možné spát venku u ohně. (více o místě v sekci PRO KRAJINU a LIDI)

 

Tipy na výlety

V rámci hospodářství nabízíme i ubytování ve vilce, kde se dá (mimo sezónu) domluvit  spaní na  karimatkách se skupinovou slevou.

Plánujeme zde ještě rozšířit kapacitu o matracárnu v podkroví.  

Z VAŠICH KRONIK.. (budeme rádi :)) – možnost přidávání zápisů

 

 

Fotogalerie - pro zvětšení klikněte: